Pravidla

! MĚJTE NA VĚDOMÍ, ŽE ADMINISTRÁTOŘI S VÁMI NEBUDOU MÍT SVATOU TRPĚLIVOST, POKUD VÁS TEDY NAPOMENOU POPRVÉ, SNAŽTE SE JIM VYHOVĚT. PŘI NEUPOSLECHNUTÍ JEJICH ŽÁDOSTI HROZÍ ZÁKAZ HRY, DOČASNÉ VYHOZENÍ NEBO TRVALÉ ZABLOKOVÁNÍ !

HERNÍ PRAVIDLA

1. Nemáte klony, tudíž vaše postava může být pouze na jednom místě, taktéž z každého místa musíte před novou hrou odejít.

2. Neovládejte ničí postavu. To, že po svém protivníkovi hodíte cihlu neznamená, že ho musela zasáhnout.

3. Vy a vaše postava jste úplně jiná osoba. Vy tedy jako hráč víte, že tamhle v lese přepadli Jirku, ale vaše postava o tom neví, dokud jí to někdo neřekne.

4. Nikdo není dokonalý, ani vaše postava ne. Pokud vaši postavu někdo postřelí, hrajte tak, střelná rána do jakéhokoliv místa na těle bolí, pokud tedy budete postřeleni do nohy, rozhodně si nadále nepoběžíte v klidu dál.

5. Do postu nepatří žádné vedlejší zprávy. Pokud svému spoluhráči chcete sdělit, že musíte odejít, použijte k tomu obyčejný chat nebo soukromou zprávu.

7. Snažte se rozepisovat, velmi krátké posty vám dlouho tolerovány nebudou. Minimální délka postu jsou 3 řádky.

8. Nevstupujte nikomu do hry, pokud nejste předem domluvení.

OBECNÁ PRAVIDLA

1. Na chatu se vyvarujte veškerým hádkám, všechno jde řešit v klidu. Pokud máte s něčím závažný problém, informujte administrátora.

2. Kroťte svůj slovník, ne každý je zvědavý na někoho, kdo mluví jako dlaždič.

3. V chatu je zakázáno jakékoliv spamování, taktéž propagace jiných textových her.

4. Podoby slavných filmových nebo seriálových postav jsou dovoleny, ovšem jejich samotné vytváření je zakázáno (opravdu tu nejsme zvědaví na Daenerys a její tři draky).

5. Máte možnost mít více postav, zdržte se tedy vytváření jakýchkoliv multi-účtů. Vždy se na ně přijde.

6. Postav by měl mít každý tolik, kolik je schopen uhrát. Pokud tedy budete mít postav 8, a budete delší dobu hrát aktivně pouze za tři, zbylé se vám smažou.

7. Snažte se dodržovat pravidla, ani administrátoři nemají nekonečnou trpělivost. Na porušení pravidla/del budete upozorněni maximálně třikrát, poté vás stihne postih, a pokud ani po něm nebudete respektovat co je výše psáno, nebude jiné východisko než se s vámi rozloučit.

8. Pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat administrátorů. Ve valné většině nekoušou!

Tajemný les, 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!